Koordynator pracowników tymczasowych z Ukrainy

Gi Group Sp. z o.o.

Stanowice, śląskie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Stanowice

Zadania:

  • Pomoc w adaptacji pracowników tymczasowych z Ukrainy
  • Tłumaczenie zasad pracy, instrukcji stanowiskowych
  • Wsparcie pracowników w miejscu pracy
  • Pomoc w zakwaterowaniu
  • Bieżąca pomoc i stały kontakt z pracownikami

Wymagania:

  • Znajomość języka ukraińskiego i polskiego w stopniu bardzo dobrym oraz umożliwiającym swobodną komunikację
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność i elastyczność
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Praca dla jednej z największych agencji pracy w Europie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych (dodatkowe ubezpieczenie, prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.