Koordynator Pracowników Tymczasowych - Doradca Klienta

Axell Polska

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Agencja Pracy Tymczasowej Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954) poszukuje osoby na stanowisko:

-Koordynator Pracowników Tymczasowych - Doradca Klienta

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • budowanie bazy kandydatów,
  • aktywne poszukiwanie pracowników tymczasowych (działanie w terenie)
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami firmy,
  • realizacja zamówień składanych przez Klientów,
  • koordynowanie pracy pracowników tymczasowych,
  • rekrutacja i selekcja pracowników,
  • prace administracyjno-biurowe w tym m.in.:

1.odbieranie telefonów;

2.przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnianiem pracowników, sprawdzanie ich poprawności oraz uzupełnianie braków;

3.rozliczanie kart ewidencji czasu pracy;

Miejsce pracy Łódź

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (Agencja Pracy Tymczasowej)
  • prawo jazdy kat B
  • znajomość zasad zatrudniania i rozliczania Pracowników Tymczasowych
  • umiejętność obsługi komputera, w szczególności programów biurowych;
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientami;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • łatwość nawiązywania kontaktów;
  • dobra organizacja pracy;
  • samodzielność i dyspozycyjność.

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja