Koordynator Pracowników Tymczasowych - Doradca Klienta SIEDLCE

Axell Holandia Sp. z o.o

SIEDLCE, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Agencja Pracy Tymczasowej Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954) poszukuje osoby na stanowisko:

-Koordynator Pracowników Tymczasowych - Doradca Klienta

Miejsce pracy: SIEDLCE

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

• budowanie bazy kandydatów,

• aktywne poszukiwanie pracowników tymczasowych (działanie w terenie)

• utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami firmy,

• realizacja zamówień składanych przez Klientów,

• koordynowanie pracy pracowników tymczasowych,

• rekrutacja i selekcja pracowników,

• prace administracyjno - biurowe w tym m.in.:

- Odbieranie telefonów;

- Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnianiem pracowników, sprawdzanie ich poprawności oraz uzupełnianie braków;

Wymagania

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (Agencja Pracy Tymczasowej)

• umiejętność obsługi komputera, w szczególności programów biurowych;

• umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientami;

• umiejętność pracy pod presją czasu;

• łatwość nawiązywania kontaktów;

• prawo jazdy kat. B

• dobra organizacja pracy;

• samodzielność i dyspozycyjność.

• mile widziana znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę Axell Polska 2004 Sp. z o.o. z siedzibą: 96-100 Skierniewice ul. Rybickiego 41, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Axell oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta