koordynator pracowników tymczasowych (Amazon)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Randstad Holding nv jest jedną z największych firm doradztwa personalnego na świecie. Systematycznie rozbudowuje swoją strukturę i aktualnie prowadzi działalność w ponad 40 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku, posiadamy biura w ponad 60 lokalizacjach. Jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług HR. Codziennie wspieramy naszych klientów wiedzą i doświadczeniem z zakresu rekrutacji, zatrudnienia i rozwoju pracowników, naliczania wynagrodzeń i innych aspektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi.

Aktualnie poszukujemy do linii Randstad Inhouse Services w województwie dolnośląskim, osobę na stanowisku:

Nr ref.: 40353
Praca stała
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • uczestniczenie we wdrażeniu nowych pracowników tymczasowych
  • ewidencja czasu pracy
  • wspieranie pracowników tymczasowych w codziennej pracy
  • współpraca z menedżerami z firmy Amazon
  • przygotowanie raportów zestawień
  • koordynacja dokumentacji pracowniczej (zwolnienia lekarskie, umowy o pracę itp.)
  • koordynacja pracy pracowników administracyjno-biurowych i job coachów

Oczekiwania:

Jeśli jesteś osobą:

  • komunikatywną, energiczną, a kontakt z ludźmi to dla Ciebie przyjemność
  • lubiącą stałe wyzwania, samodzielną
  • nastawioną na cel
  • dyspozycyjną do pracy w systemie zmianowym
  • lubiącą pracować z nowoczesnymi systemami informatycznymi

to właśnie Ciebie szukamy!!!!

Oferta:

  • umowę o pracę tymczasową do końca roku, z możliwością przedłużenia
  • współpracę bezpośrednio w siedzibie klienta
  • pracę w systemie zmianowym ( dzienna/nocna)
  • praca 4 dni w tygodniu po 10 godzin, także w weekendy
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • narzędzia pracy
  • dojazd do pracy