Koordynator Pracowników- Legnica - Praca dla osoby z orzeczeniem

FallWork Sp. z o.o.

LEGNICA, dolnośląskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: LEGNICA

Agencja Pośrednictwa Pracy FallWork Sp. z o.o. od 2006 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 6231. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

KOORDYNATOR PRACOWNIKÓW TYMCZASOWYCH
( OPIEKUN PROJEKTÓW )
Lokalizacja: LEGNICA
Nr ref: KOORD/LEGNICA/2014

Obowiązki:
- Kompleksowa obsługa projektu
- Prowadzenie procesów rekrutacyjnych w odpowiedzi na potrzeby Klienta
- Prowadzenie kompleksowej obsługi w zakresie administracji personalnej zatrudnionych pracowników (podpisywanie umów, kompletowanie dokumentów, sporządzanie zestawień czasu pracy itp.
- Częste wizytacje u klienta
- Przygotowywanie raportów dla Klienta oraz raportów wewnętrznych

Co oferujemy w zamian?
- Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji + Benefity
- Pracę na zasadzie Home Office ( Laptop,telefon)
- Pracę w przyjaznej atmosferze z możliwością zdobycia wszechstronnego doświadczenia

- Orzeczenie o niepełnosprawności - wymóg konieczny!
- Doskonała organizacja pracy, samodzielność oraz umiejętność pracy pod presją czasu
- odpowiedzialność
- Pełna dyspozycyjność
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
- Mile widziane oświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane w agencji pracy tymczasowej