Koordynator - pracownik produkcji - ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

German-Polish Job Center Mastalerz & Co. Sp. j.

Lipsk, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Koordynacja pracy i zarządzanie zespołem pracowników:

• wprowadzanie ludzi do pracy i dbanie o jej prawidłowy przebieg
• pomoc przy załatwianiu drobnych spraw w urzędach, w banku, u lekarza (na terenie Niemiec)
• nadzór nad zakwaterowaniem pracowników
• pomoc w ustalaniu grafiku pracy
• pośredniczenie w kontakcie między pracownikiem a firmą

Wymagania

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• posiadanie samochodu osobowego

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie
• zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
• umowę o pracę zgodnie z warunkami niemieckimi
• przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
6 500PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji