Koordynator prac montażowych/projektów w Niemczech

Concession Polska Sp. z o.o.

00-363 WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą o zasięgu europejskim, która przez swoje długoletnie doświadczenie stała się liderem na rynku obsługi oraz produkcji mebli/wyposażenia do obiektów usługowo-gastronomicznych.
Szukamy osoby wszechstronnej, znającej biegle język niemiecki, komunikatywnie angielski, kreatywnej i energicznej w działaniu, gotowej do częstych podróży służbowych. Mile widziana ogólna wiedza techniczna i doświadczenie w branży.

Zakres obowiązków:
- koordynacja montażu mebli w Niemczech i Austrii
- e-mailowa i telefoniczna obsługa niemieckojęzycznych klientów,
- kreatywne rozwiązywanie problemów,
- prowadzenie dokumentacji projektowej,
- organizacja realizacji projektu i zamówienia,
- opieka gwarancyjna nad klientami niemieckojęzycznymi,
- budowanie długofalowych relacji z klientami,
- współpraca z działem architektonicznym i partnerami firmy,

Wymagania

- wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne)
- biegła znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny!)
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- gotowość do częstych wyjazdów służbowych
- mile widziana znajomość branży meblarskiej, kinowej, gastronomicznej
- zmysł techniczny
- inicjatywa i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
- prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką o zasięgu europejskim, kt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji