Koordynator Operacyjny

Beetsma Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Do zadań Koordynatora będzie należeć:

  • Zapewnienie bieżącej komunikacji pomiędzy pracownikami produkcyjnymi (Ukraina), a zleceniodawcą - firma holednerska;
  • Planowanie logistyczne i operacyjne procesu delegowania pracowników skierowanych do realizacji zlecenia;
  • Bieżąca komunikacja z Managerami z Holandii zajmującymi się planowaniem produkcji;
  • Dbanie o zapewnienie i przestrzeganie procedur BHP.

Wymagania:

  • Znajomość języków: ukraińskiego / rosyjskiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Czynne prawo jazdy kategorii B;
  • Duża dyspozycyjność czasowa w czasie tygodnia (poniedziałek -piątek).

Co oferujemy:

  • Bardzo elastyczną formę zatrudnienia w zależności od preferencji (Umowa Zlecenia, Własna działalność gospodarcza, kontrakt managerski)
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon, mieszkanie służbowe na czas projektu)
  • Zatrudnienie od września do końca grudnia z możliwością przedłużenia współpracy.

Prezentacja firmy

Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) jest częścią międzynarodowego holdingu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja