Koordynator Oddziału

Seito Polska Sp. z o.o.

Piła, wielkopolskie

Miejsce pracy: Piła

Firma SEITO od ponad dwudziestu lat świadczy usługi na rynku outsourcingu. Rozwijamy się dzięki pracy wykwalifikowanych specjalistów, rozbudowanej sieci punktów serwisowych oraz dobremu zapleczu technicznemu.

Naszym celem jest świadczenie usług osadzonych w wysokiej kulturze organizacyjnej, której podstawą są bezpieczeństwo i jakość.

ZAKRES ZADAŃ:

  • Organizacja zakresu pracy oraz nadzorowanie pracy podległych pracowników
  • Dbanie o utrzymanie właściwego poziomu jakości i bezpieczeństwa na podległym obszarze
  • Reprezentacja Firmy w kontaktach z kontrahentem
  • Komunikacja pomiędzy Oddziałem a centralą Firmy
  • Nadzór nad dokumentacją

OFERTA FIRMY:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, od poniedziałku do piątku
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach
  • Bezpieczne środowisko pracy

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych wydane przez Urząd Dozoru Technicznego (II WJO)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników, samodzielnego podejmowania decyzji, analitycznego myślenia
  • Znajomość narzędzi Lean Management
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Komunikatywność, dyspozycyjność, bardzo dobra organizacja pracy własnej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.