Koordynator Wydziału/Brygadzista

Seito Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Seito Polska Sp. z o.o., lider na rynku outsourcingu procesów logistycznych i okołoprodukcyjnych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
• organizacja zakresu pracy oraz nadzorowanie pracy podległych pracowników liniowych (około 40 osób),
• dbanie o utrzymanie właściwego poziomu jakości i bezpieczeństwa na podległym obszarze,
• reprezentacja Firmy w kontaktach z kontrahentem,
• komunikacja pomiędzy podległym Oddziałem a centralą Firmy.

Wymagania:
• doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze pracy,
• umiejętność zarządzania zespołem pracowników,
• umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
• umiejętność analitycznego myślenia,
• znajomość narzędzi Lean Management,
• znajomość pakietu MS Office,
• dyspozycyjność,
• komunikatywność,
• chęć stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Oferujemy:
• stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• dodatkowe ubezpieczenie na życie dla pracowników oraz ich rodzin,
• pakiet benefitów w postaci prywatnej opieki medycznej/karty sportowej,
• szkolenia i możliwość doskonalenia posiadanych umiejętności.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.