KOORDYNATOR ODDZIAŁU WROCŁAW

Negotrust Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Do podstawowych obowiązków Koordynatora Oddziału należeć będą:
- nadzorowanie i zarządzanie grupą podległych mu pracowników
- sporządzanie dokumentacji jakościowej związanej z obsługą Klienta
- przeprowadzanie szkoleń pracowników związanych z realizacją zlecenia u Klienta
- dbałość o przestrzeganie przez pracowników zasad narzuconych przez Klienta

Wymagania

- Komunikatywność i odpowiedzialność;
- Rzetelność i solidność w wykonywaniu powierzonych mu obowiązków;
- Dyspozycyjność;
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
- Własny Samochód ( wypłacamy ryczałt na paliwo);
- Minimum 1 rok doświadczenia w branży Automotive/AGD

Prezentacja firmy

Firma Negotrust oferuje szeroką paletę usług związanych z utrzymaniem ja... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji