Koordynator oddziału – Pielęgniarka / Ratownik Medyczny

Medicover Sp. z o.o.

Wrocław, ul.Ostrowskiego 34, PCM Wrocław - Wabco, dolnośląskie

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, ul.Ostrowskiego 34, PCM Wrocław - Wabco

O Tobie:

  • posiadasz wykształcenie kierunkowe medyczne i aktualne prawo wykonywania zawodu
  • masz 5 lat doświadczenie w pracy jako Pielęgniarka/ Pielęgniarz /Ratownik Medyczny / Technik RTG / Fizjoterapeuta / Psycholog
  • masz aspiracje, aby koordynować pracę zespołu oraz Oddziału Medicover
  • jesteś dobrym/-ą organizatorem/-ką pracy własnej i innych
  • posługujesz się programami Word i Outlook
  • rozwój współpracowników jest dla Ciebie ważny
  • doświadczenie w pracy w Medicover będzie dodatkowym atutem

Twoje zadania:

  • organizacja pracy personelu Przyzakładowego Centrum Medicover i nadzór nad przebiegiem wizyt pacjentów.
  • nadzór nad wdrażaniem i realizacją standardów i procedur medycznych, finansowych i obsługowych w podległej placówce medycznej
  • obsługa reklamacji w podległej placówce
  • prowadzenie polityki kadrowej w odniesieniu do personelu nielekarskiego (rekrutacja, rozwój, ocena). Udział w szkoleniu i adaptacji nowych pracowników placówki
  • współpraca z przedstawicielami WABCO, w zakresie zadań, wynikających z umowy
  • udział w planowaniu budżetu przychodni przyzakładowej i nadzór nad jego realizacją
  • rozumienie i wdrażanie standardów i wytycznych WABCO, wykazywanie medycznego podejścia w oparciu o filozofię WABCO
  • nadzór nad infrastrukturą placówki przyzakładowej. Okresowa ocena dostawców sprzętu i materiałów medycznych
  • nadzór nad ważnością zaświadczeń o zdolności do pracy pracowników WABCO
  • sporządzanie raportów

Nasza oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat
  • narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon
  • dobrze wyposażone stanowisko pracy
  • przyjazną atmosferę
  • samodzielność, odpowiedzialność oraz decyzyjność
  • możliwości awansu w strukturach firmy i wparcie przełożonego
  • finansowanie szkoleń menadżerskich
  • ścieżkę rozwoju zawodowego i wparcie przełożonego
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover
  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits,(m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.
Zapraszamy do składania aplikacji!
Więcej informacji na temat firmy: www.medicover.pl
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.