Agencja Zatrudnienia KS Service

Koordynator Oddziału - bardzo atrakcyjne warunki

Miejsce pracy: Kliniska Wielkie, Szczecin, Goleniów, Stargard, Gryfice, Kamień Pomorski, Police

ZA PEŁNIONE OBOWIĄZKI MOŻEMY ZAOFEROWAĆ:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wysokie wynagrodzenie
  • "trzynastkę"
  • pakiet bonusów pozapłacowych, w tym: dodatki świąteczne, wyprawki szkolne, dostęp do opieki medycznej i wiele innych
  • rabaty na usługi kurierskie
  • szkolenia, także wdrażające w struktury firmy

DO ZADAŃ NA STANOWISKU NALEŻEĆ BĘDZIE:

  • kierowanie pracą magazynu i działu operacyjnego
  • nadzór nad procesem wysyłania oraz dostarczania przesyłek
  • tworzenie i realizacja planu budżetowego
  • współpraca ze Zleceniodawcami oraz Zleceniobiorcami

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • dwuletniego doświadczenie w pracy w jednym z obszarów: logistyka/transport/firma kurierska
  • praktycznej umiejętności w zarządzaniu zespołem pracowników
  • znajomości programu Excel

Umiejętność komunikacji w j. angielskim będzie dodatkowym atutem!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.