Koordynator Oddział - Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza

Negotrust Sp. z o.o.

Będzin, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację zleceń przekazywanych przez Klientów firmie Negotrust Sp. z o.o. Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Koordynatora Oddziału będą:
- rekrutacja pracowników;
- nadzór na wykonywanymi zleceniami;
- szkolenia pracowników;
- utrzymanie odpowiednich relacji w klientem;
- sporządzanie ewidencji czasu pracy swoich pracowników;

Wymagania

Poszukujemy pracowników spełniających poniższe wymagania:
- Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi;
- Doświadczenie w branży AUTOMOTIVE - wymóg konieczny
- Rzetelność i solidność w wykonywaniu powierzonych mu obowiązków;
- Dyspozycyjność;
- Umiejętność organizowania pracy swojej jak i podległych pracowników;
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
- Dobra znajomość obsługi komputera i programów pakietu Microsoft Office;
- własny Samochód ( wypłacamy ryczałt na paliwo)

Prezentacja firmy

Firma Negotrust oferuje szeroką paletę usług związanych z utrzymaniem ja... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 050PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości