Koordynator narzędziowni

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Dla naszego Klienta - działającego w branży produkcyjnej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Koordynator Narzędziowni

Miejsce pracy: Swarzędz

KN/03.2018

Jesteśmy także otwarci na kandydatów rozważających relokację

ZADANIA:

- bieżące utrzymanie linii pod kątem montażu, napraw form i maszyn obróbczych

- zarządzanie zespołem ślusarzy narzędziowych

- delegowanie i rozliczanie zadań

- rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych awarii form wtryskowych

- tworzenie specyfikacji narzędzi oraz dokumentacji 2D,3D

- dbanie o dobrą kondycję form, wtryskarek oraz maszyn obróbczych

PRAKTYCZNA WIEDZA Z ZAKRESU:

- procesów wtrysku i obróbki materiałów

- znajomość rysunku technicznego

- doświadczenie w zarządzaniu zespołem

ZNAJOMOŚĆ FUNKCJONOWANIA I KONSERWACJI:

- form wtryskowych

- szlifierek - płaszczyzn i na okrągło

- tokarek i frezarek uniwersalnych i CNC

- umiejętność współpracy z narzędziowniami zewnętrznymi

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie, w wymiarze etatu

- umowa o pracę

- konkurencyjne wynagrodzenie

- pakiet socjalny

- możliwość rozwoju w strukturach firmy

- pracę u rozpoznawalnego lidera branżowego

Osoby zainteresowane zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu.

*Oferta Pracy Stałej z zatrudnieniem bezpośrednim Agencja Pracy FallWork Sp. z o.o. Nr Cert. 6231