Koordynator / Monter budowy sklepów

Riis Construction GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Riis Retail pogłębia swoją ekspansję w szybko rozwijającym się globalnym biznesie o wielkim potencjale. Dlatego poszukujemy obecnie koordynatora budowy / montera sklepów w Europie, z naciskiem na rynek niemieckojęzyczny.

Kim jesteśmy:

WIODĄCY DEWELOPER WYSOKIEJ JAKOŚCI ROZWIĄZAŃ DLA HANDLU DETALICZNEGO W EUROPIE

Jako jedna z wiodących firm na świecie w dziedzinie architektury wysokiej jakości w sektorze detalicznym, Riis Retail dostarcza rozwiązania "pod klucz" dla ponad 500 lokali handlowych, rozwiązań Shop-in-Shop, targów, barów i restauracji rocznie.

Działamy na całym świecie w ponad 45 krajach i mamy wieloletnie doświadczenie w wielu obszarach produkcji na rynku detalicznym.

Naszym celem jest opracowywanie rozwiązań, które pogłębiają markę naszych klientów i rozszerzają ich możliwości biznesowe.

Stanowisko

Opis stanowiska:

Jako koordynator/monter sklepów w RIIS Retail, będziesz ściśle współpracował z kierownikami projektów w naszej firmie. Od ciebie będzie zależała jakości i terminowe wykonanie powierzchni handlowej dla naszych klientów. Twoim zadaniem będzie instalacja dostarczonego przez nas sprzętu lub nadzór nad zewnętrznym wykonawcą instalacji.

To stanowisko obejmuje pełny etat złożony z Home Office oraz regularne wizyty w naszej siedzibie głównej w Danii. Czas poza Home office wynosi ok. 170 dni w roku i obejmuje również czas podróży. Obejmuje to również pracę w weekendy. Praca w weekendy i nadgodziny jest rekompensowana przez czas wolny w porozumieniu z przełożonym.

Twoje zadania:

  • Montaż sklepów detalicznych (na miejscu)
  • Odbiór i transport materiałów (na miejscu)
  • Planowanie pracy własnej, jak i kolegów
  • Codzienny dialog i komunikacja z kolegami w biurze - przede wszystkim z kierownikiem projektu
  • Zapewnienie jakości i dokumentacja robót budowlanych
  • Wkład w optymalizację i dalszy rozwój procesów pracy

Twoje kwalifikacje:

  • Wykształcenie zawodowe i doświadczenie jako stolarz, cieśla, monter, budowlaniec itp.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy klasy B
  • Dodatkowe kwalifikacje:
  • Ustrukturyzowany i samodzielny sposób pracy
  • Profesjonale i zorientowane na jakość podejście do pracy
  • Zdolność do pracy pod wpływem stresu
  • Jesteś elastyczny w zakresie godzin pracy
  • Jesteś kompetentnym, pomysłowym, zorientowanym na rozwiązania rzemieślnikiem
  • Zaletą będzie doświadczenie w montażu powierzchni handlowych.

Oferujemy:

Doskonałe warunki pracy w skandynawskiej firmie, o wysokiej elastyczności w planowaniu pracy i silnym wsparciu ze strony naszej profesjonalnej organizacji projektowej. Nasz sposób pracy charakteryzuje się płaską hierarchią, gdzie każdy pracownik ma przestrzeń do wykonywania swoich zadań. Duża wagę przykładamy do odpowiedzialności i współpracy z kolegami oraz dotrzymywaniu terminów i zapewniania jakości wykonywanych usług. Zatrudnienie ma miejsce dla naszej niemieckiej spółki córki.

Sprzęt biurowy, narzędzia montażowe i samochód służbowy są oczywiście do Twojej dyspozycji!

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z Tiną Faurby, tel. +45 22 10 37 44 (w języku duńskim lub angielskim).

Początek pracy: po uzgodnieniu

Zgłoszenia prosimy składać za pośrednictwem przycisku "Aplikuj"..

Prezentacja firmy

Riis Construction GmbH jest częścią grupy Riis, która posiada ponad 25-l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Praca fizyczna