Koordynator/Młodszy Kierownik Projektów Facility Management

SPIE Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Celem stanowiska jest merytoryczna koordynacja powierzonych przez przełożonego kontraktów w zakresie obsługi technicznej i zarządzania nieruchomościami, w tym m.in.:

  • reprezentowanie interesów Pracodawcy w bieżących kontaktach z Klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • koordynowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu
  • bieżąca kontrola potrzeb projektów oraz utrzymanie kosztów projektów w ramach ustalonego budżetu
  • koordynowanie ofertowania usług dodatkowych
  • wybór podwykonawców i negocjowanie umów z podwykonawcami

Jeśli posiadasz:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane w kierunku: elektryka, inżynieria środowiska, mechatronika)
  • wiedzę z zakresu funkcjonowania i utrzymania instalacji technicznych
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem technicznym
  • doświadczenie w utrzymaniu technicznym obiektów lub utrzymaniu ruchu linii produkcyjnych
  • znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie), pozwalającą na swobodną komunikację
  • wysoki poziom kompetencji społecznych, negocjacyjnych, bardzo dobrą organizację czasu i pracy

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • interesujący zakres zadań, pracę pełną wyzwań
  • dynamiczne środowisko pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia w SPIE Polska i niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

SPIE Polska zajmuje pozycję lidera na polskim rynku usług technic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca