Koordynator Magazynu Wyrobu Gotowego

Seito Polska Sp. z o.o.

Dębica, podkarpackie

Miejsce pracy: Dębica

ZADANIA:

  • koordynowanie procesu załadunku wyrobu gotowego
  • organizacja zakresu pracy podległych pracowników liniowych
  • dbanie o utrzymanie właściwego poziomu jakości i bezpieczeństwa na podległym obszarze
  • kontrola stanu technicznego i sprawności maszyn transportowych
  • reprezentacja firmy w kontaktach z kontrahentem

NASZE OCZEKIWANIA:

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku o podobnym charakterze pracy,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w transporcie wewnętrznym i/lub na magazynie,
  • min. średnie wykształcenie (mile widziani absolwenci kierunków związanych z logistyką),
  • umiejętność zarządzania zespołem pracowników,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • komunikatywność,
  • chęć stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

OFERTA FIRMY:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w systemie jednozmianowym,
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie dla pracowników oraz ich rodzin,
  • pakiet benefitów w postaci prywatnej opieki medycznej/karty sportowej,
  • szkolenia i możliwość doskonalenia posiadanych umiejętności.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.