koordynator logistyki

Randstad Polska Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Dla naszego Klienta- międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, szukamy Kandydatów/ Kandydatek na stanowisko

Nr ref.: 37336
Praca stała
Lokalizacja: Opole

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad realizacją dostaw surowców i opakowań
  • nadzór nad pracą Działu Magazynów
  • zarządzanie zespołem pracowników
  • kontrolowanie stanów magazynowych
  • codzienny kontakt z klientami, dostawcami i współpracownikami w języku angielskim
  • nadzór nad dokumentami logistycznymi i transportowymi oraz dokumentacją środowiskową
  • zarządzanie gospodarką odpadami

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego zdobytego w dziale logistyki
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość obsługi komputera ( Ms Office, ERP SAP)
  • wiedza na temat procesów logistycznych w firmie produkcyjnej
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • komunikatywność

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatne ubezpieczenie medyczne
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilną pracę w międzynarodowym środowisku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)