KOORDYNATOR KRAJOWEJ SIECI KURIERSKIEJ (praca nocna)

TNT Express Poland

Warszawa, mazowieckie

TNT Express jest częścią międzynarodowej grupy FedEx i jest jedną z największych firm kurierskich świata. Każdego dnia transportuje milion przesyłek: dokumentów, paczek, frachtów. Firma zarządza lotniczą i drogową siecią transportową w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, w regionie Azji i Pacyfiku
oraz w obu Amerykach.
W 2015 TNT wypracowało 6,9 mld € przychodu.
TNT Express poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Obsługa procesu nocnych dostaw i odbiorów od klientów (praca nocna, stałe godziny pracy)
  • Nadzór i kontrola wyznaczonych obszarów kurierskich
  • Planowanie i optymalizacja tras kurierskich
  • Współpraca z Kierownikami i Trenerami sekcji kurierskiej
  • Przygotowywanie analiz i raportów
  • Kontrola efektywności pracy Kurierów
  • Zapewnienie zgodności działań z wymaganiami procedur i polityk TNT
  • Kontrola kosztów i jakości serwisu

OCZEKUJEMY:

  • Gotowości do pracy w godzinach nocnych
  • Doświadczenie w branży transportowej
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Znajomości obsługi komputera, Pakiet Office (Excel, Access, PowerPoint)

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie
  • Pakiet MultiBenefit/MultiSport
  • Samodzielne stanowisko w prestiżowej Firmie o wysokiej renomie
  • Pozytywną atmosferę pracy oraz współpracę ze zgranym zespołem
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.