KOORDYNATOR / KOORDYNATORKA PROMOTORÓW

Gastronomika Sp. z o.o.

Sopot, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijająca się firma z lokalem o mocnej pozycji z dobrym usytuowaniem w ścisłym centrum miasta prowadzi rekrutację na stanowisko:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie koordynowanie pracy zespołu promotorów, dbałość o systematyczne wejścia do lokalu, ustalanie grafików i planów urlopowych, motywowanie zespołu oraz szkolenie nowych pracowników.

Wymagania:

  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu w godzinach nocnych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • odpowiedzialność, sumienność, zaangrażowanie,
  • mile widziane doświadcznie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

  • szkolenie przygotowujące do pracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • bardzo wysokie zarobki,

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie aplikacji za pomocą opcji "Aplikuj".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się gastronomią w dużej mierze obsługą zagranicznyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Administracja biurowa, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia