Koordynator Klienta z językiem ukraińskim

Gi Group Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Do Twoich zadań należeć będzie:

• rekrutacja kandydatów w zakresie usługi pracy tymczasowej
• obsługa administracyjna zatrudnionych pracowników tymczasowych
• zarządzanie bazą kandydatów
• budowanie trwałych relacji z Klientem
• raportowanie do Klienta i Przełożonego
• tłumaczenie szkoleń i dokumentacji

Твої завдання включатимуть:

• набір кандидатів у сфері тимчасової роботи
• адміністративне управління тимчасовими працівниками
• управління базою кандидатів
• створення міцних відносин з Клієнтом
• звітування перед клієнтом та начальником
• переклад інструктажів та документації

Oczekujemy od Ciebie:

• znajomości j. ukraińskiego/polskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
• bardzo dobrej organizacji czasu pracy
• zaangażowania i dużej motywacji do pracy
• samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania
• czynnego prawa jazdy kat. B

Ми очікуємо від тебе:

• знання української / польської мови на рівні, який дає можливість вільного спілкування
• дуже хороша організація робочого часу
• зобов'язання та високої мотивації до роботи
• незалежність та відповідальність за поставлені завдання
• посвідчення водія категорії "Б"

Oferujemy:

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży doradztwa personalnego
• możliwość rozwoju zawodowego
• realizację własnych pomysłów poprzez rozwój nowego projektu
• niezbędne narzędzia pracy
• wsparcie całego zespołu
• miłą atmosferę w pracy

Ми пропонуємо:

• можливість отримати багатий досвід роботи в міжнародній компанії в галузі кадрового консалтингу
• можливість професійного розвитку
• реалізація власних ідей шляхом розвитку нового проекту
• необхідні робочі інструменти
• підтримку всієї команди
• приємну атмосферу на роботі

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.