Koordynator Klienta z j. angielskim

Adecco Poland Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Miejsce pracy: Rzeszów
Kim jesteśmy?
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dlaczego warto u nas pracować?
Ważna jest dla Ciebie pasjonująca i rozwijająca praca? Jednocześnie cenisz bezpieczeństwo, zasady fair play i dobrą atmosferę? My też tak mamy, dlatego pracujemy w Adecco! Też chcesz? Dołącz do naszego zespołu!

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Procesowanie zapytań mailowych i telefonicznych klientów biznesowych z całego świata
  • Rezerwacja lotów i hoteli zgodnie z wymaganiami
  • Praca przy użyciu wewnętrznego systemu

WYMAGANIA:

  • Biegła znajomość j. angielskiego (C1)
  • Znajomość innych j. obcych na poziomie min. B2 będzie atutem
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera

NASZ KLIENT OFERUJE M.IN.:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Liczne szkolenia (w tym gruntowne wdrożeniowe)
  • Liczne dodatkowe benefity (m.in.: dodatki za zmiany nocne/weekendowe, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, karty żywieniowe, dofinansowanie wakacji, studiów, kursów, itp.)
  • Bezpłatny transport w porach nocnych
  • Pracę w przyjaznym, zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

OFERTA DOTYCZY PRACY STAŁEJ

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

(wszystkie aplikacje zostaną rozpatrzone, skontaktujemy się jednak z wybranymi osobami)

Numer referencyjny: KKA/10/2016/RZS
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.