Koordynator Kampanii Marketingowych

Fabryka e-biznesu Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Rzeszów

To my, czyli FEB – prężni, piękni, młodzi, czyli jedna z fajniejszych agencji w Polsce zajmująca się szeroko pojętym marketingiem internetowym. Szukamy tak samo fajnej osoby do współpracy, która zasili jakże zacne już grono! Robimy fajne rzeczy i chcemy, żebyś robił/a je z nami. Mamy w swoim dorobku ponad 500 realizacji. A teraz usiądź wygodnie i przeczytaj uważnie ogłoszenie, które być może zmieni Twoje życie.

Kogo szukamy?

Jeśli się dogadamy, będziesz koordynować kampanie marketingowe dla naszych Klientów.

Jeżeli:

• posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,

• masz wykształcenie wyższe,

• doskonale organizujesz swoją pracę i pracę zespołu,

• znasz aktualne trendy marketingu,

• cechuje Cię dynamika i energia do pracy, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

• jesteś komunikatywny, kreatywny oraz odpowiedzialny,

• lubisz codzienne wyzwania i brak rutyny.

To znaczy, że jesteś na dobrej drodze aby dołączyć do naszego zespołu i:

• pracować z fajnymi klientami,

• koordynować pracę zespołu związanego z realizacją projektów marketingowych,

• spotkać fajnych ludzi od których można się wiele nauczyć,

• rozwinąć się i zdobyć doświadczenie przy realizacji ciekawych projektów.

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• dobrą atmosferę pracy,

• możliwość rozwoju i uczestniczenia w szkoleniach.

Wymagania

Jest szansa, że szukamy właśnie Ciebie do naszego zespołu w Rzeszowie!

Pokaż się, napisz coś o sobie i wyślij swoje CV.

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

W dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji przez Fabryka e-biznesu Sp. z o.o z siedzibą w Rzeszowie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."

Prezentacja firmy

To my, czyli FEB – prężni, piękni, młodzi, czyli jedna z fajniejszych ag... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Kadra zarządzająca