Koordynator/ka usług szkoleniowych

Dekra Praca Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zadania:
• współpraca z kierownictwem w tworzeniu oferty szkoleń
• pozyskiwanie klientów
• koordynowanie obsługi klientów – szkoleń
• raportowanie wyników do przełożonych
• umiejętność identyfikowania i analizowania potrzeb szkoleniowych na rynku
• skuteczne poszukiwanie źródeł zleceń na realizację kursów i szkoleń
• monitorowanie rynku w zakresie zapotrzebowania na kursy i szkolenia

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie
• minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w firmach świadczących usługi szkoleniowe dla przedsiębiorstw
• doświadczenie w sprzedaży, planowaniu, koordynowaniu usług szkoleniowych
• komunikatywna znajomość j. angielskiego (min. B2)
• chęć rozwoju osobistego w międzynarodowym środowisku
• wysoka samodzielność i inicjatywa w działaniu
• bardzo dobre umiejętności organizacyjne oraz zdolności interpersonalne
• świetna organizacja czasu pracy, umiejętność ustalania priorytetów

Oferujemy:
• pracę na cały etat w oparciu o umowę o pracę
• pakiet socjalny i szkolenia
• stabilną pracę w międzynarodowym koncernie
• pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
• niezbędne narzędzia do pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia