Koordynator/ka projektów

Fundacja Sendzimira

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Pracę w biurze Fundacji w Warszawie, w pełnym wymiarze godzin;
  • Możliwość rozwijania i realizacji własnych pomysłów na działania z zakresu zrównoważonego rozwoju;
  • Udział w szkoleniach, warsztatach, konferencjach;
  • Udział w ciekawych, ogólnopolskich i międzynarodowych praktycznych projektach edukacyjnych dot. ochrony przyrody, zrównoważonej gospodarki wodnej, adaptacji do zmian klimatu i usług ekosystemów;
  • Umowę o pracę.

Obowiązki:

  • Koordynacja projektów obejmująca:
    • Organizację wszystkich działań zgodnie z umowami z instytucjami finansującymi;
    • Tworzenie wszelkich raportów i sprawozdań wymaganych przez instytucje finansujące, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi;
    • Dokumentowanie wydatków oraz wydarzeń zrealizowanych w ramach projektów.
  • Udział w tworzeniu wniosków o dofinansowanie projektów Fundacji.
  • Udział w projektach koordynowanych przez innych pracowników Fundacji.
  • Prowadzenie działań komunikacyjnych w ramach koordynowanych projektów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie (minimum 2 lata) w zarządzaniu projektami w NGO finansowanymi ze środków krajowych lub/i Funduszy UE;
  • Doświadczenie (minimum rok) w zarządzaniu projektami finansowanymi ze środków publicznych o budżecie nie mniejszym niż 200 tys. PLN rocznie;
  • Samodzielność i umiejętność organizacji własnego czasu pracy;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Odpowiedzialność i bardzo wysokie zdolności organizacyjne;
  • Zainteresowanie tematyką zrównoważonego rozwoju miast i ochrony przyrody;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych;
  • Umiejętność obsługi komputera i podstawowego pakietu MS Office.

 Dodatkowym atutem będzie:

  • Zamiar rozwoju zawodowego w trzecim sektorze, w obszarze zainteresowania Fundacji;
  • Wykształcenie wyższe z zakresu nauk przyrodniczych;
  • Doświadczenie w prowadzeniu działań partycypacyjnych, szkoleniowych i edukacyjnych;
  • Możliwość uzyskania rekomendacji od poprzednich pracodawców.

Prosimy o przesłanie CV i jednostronicowego listu motywacyjnego do dnia 19 października 2018 r.

W liście motywacyjnym prosimy odpowiedzieć na następujące pytania/zagadnienia:

  • Jakie obszary działania Fundacji są dla Pana/Pani szczególnie interesujące?
  • Jaka jest wizja Pana/Pani rozwoju zawodowego w okresie najbliższych pięciu lat?

W zgłoszeniu prosimy o podanie oczekiwanego wynagrodzenia, wyrażonego kwotą netto.

Dziękujemy wszystkim kandydatom i kandydatkom, jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Fundacja Sendzimira inicjuje i wspiera projekty edukacyjne, badaw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
6 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa