Koordynator/ka Centrum Medycznego

Scanmed S.A.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Grupa Scanmed - jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce z kapitałem zagranicznym, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:Koordynator/ka Centrum Medycznego

Zakres Obowiązków:

• Koordynowanie pracy Centrum Medycznego

• Przygotowywanie harmonogramów czasu pracy lekarzy, pielęgniarek, położnych

• Określanie potrzeb w zakresie zaopatrzenia na leki, sprzęt, materiały medyczne

• Kontrola kosztów Centrum oraz rozliczanie pracy zleceniobiorców

• Współpraca z podwykonawcami usług

• Współpraca z lokalnymi instytucjami regulującymi zasady funkcjonowania placówek Służby Zdrowia.

• Współpraca z innymi działami w organizacji w celu realizacji akcji promocyjnych na podległym obszarze

• Prowadzenie rekrutacji pracowników; nadzór nad szkoleniem i procesu adaptacji nowych pracowników

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe

• Minimum dwuletnie doświadczenie w koordynowaniu/zarządzaniu jednostką, biurem

• Preferowane doświadczenie w branży medycznej lub farmaceutycznej

• Wysoko rozwinięte umiejętności personalne,

• Znajomość lokalnego rynku usług medycznych,

• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

• Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze pacjenta/klienta

• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

• Znajomość rynku i trendów rozwojowych w branży usług medycznych

• Dobra znajomość aplikacji w środowisku Windows (w tym MS Excel) oraz programów medycznych

Oferujemy:

• Pracę od zaraz w renomowanej firmie będącej liderem w swojej branży,

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

• Możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przy pomocy przycisku Aplikuj.