Koordynator inwentaryzacji

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Job Impulse Polska (Strefa Job) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu Takpełnosprawni promującego zatrudnienie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:
- praca na stanowisku kierowniczym
- elastyczne grafiki pracy (ustalane wcześniej z przełożonymi)
- wynagrodzenie zależne od ilości przepracowanych godzin
- możliwość zdobycia doświadczenia w branży B2B i w zakresie zarządzania pracą zespołu
- umowa zlecenie ze stawką godzinową 16-17 zł brutto/h
- praca w stałym zespole i niekorporacyjny klimat organizacji
- możliwość awansu wewnętrznego i otrzymania umowy o pracę w dalszej perspektywie

Zadania:
- zarządzanie pracą zespołów audytowych podczas inwentaryzacji
- kontrolowanie jakości pracy audytorów
- szkolenie nowych pracowników
- dbanie o wyniki firmy
- wykonywanie poleceń przełożonych i raportowanie im efektów pracy

Nasze oczekiwania:
- gotowość do częstych podróży z kierownikiem do punktów inwentaryzacji
- gotowość do pracy w porze nocnej
- pełna dyspozycyjność lub dyspozycyjność w kilka nocy w tygodniu
- motywacja do wykonania powierzonego zadania
- predyspozycje do zarządzania pracą zespołu (od kilku do kilkunastu osób)
- zdolność szybkiego podejmowania decyzji i nastawienie na realizację celu
- umiejętność sprawnego i szybkiego liczenia
- samodzielność podczas rozwiązywania problemów
- gotowość do podjęcia odpowiedzialności za pracę podległych audytorów
- podstawowa znajomość komputera (w tym pakietu Office)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: