Koordynator Internetowego Modowego Atelier

GlobalFun Sp. z o.o.

Warszawa, 02-661, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- Kształtowanie formatu i oferty handlowej sklepu internetowego z produktami modowymi znanych projektantów i możliwościa personalizacji produktów
- Opracowanie materiałów dla potencjalnych partnerów i mediów
- Pozyskiwanie partnerów i bieżąca współpraca z obecnymi partnerami (projektanci, szwalnie, salony)
- Prace organizacyjne związane z uruchomieniem sprzedaży produktów w sklepie internetowym
- Działania promocyjne, działania PR, kontakty z mediami
- Inne uzgodnione zadania zlecone

Możliwość współtworzenie absolutnie innowacyjnego narzędzia handlu modą w sieci Internet i salonach mody oferujących produkty znanych projektantów.

Mile widziane również młode, ambitne osoby na początku drogi zawodowej zorentowane na modę.

Wymagania

- Znajomość branży modowej i handlu elekronicznego odzieżą
- Wiedza o procesie produkcyjnym odzieży
- Aktywność, ambicja, operatywność, zdolności organizacyjne
- Umiejętność redagowania tekstów o modzie
- Zainteresowania skupione wokół mody

Prezentacja firmy

Firma GlobalFu świadczy zintegrowane usługi w zakresie: <br/>- nowych te... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce