Opis stanowiska pracy

Koordynacja i prowadzenie prac instalacyjnych przy montażu i rozbudowie stacji bazowych operatorów sieci komórkowych.

Wymagania

Znajomość:
- Instalacji i konfiguracji radiolinii RTN910, 950, E-band.
- Instalacji systemów antenowych z pomiarami.
- Instalacji siłowni i szaf sprzętowych Delta, Eltek, Benning.
- Tworzenia dokumentacji odbiorowej dla Orange/N.
- Instalacji systemów antenowych z pomiarami w P4 (sprzęt Huawei)
- Tworzenia dokumentacji powykonawczej P4

- Podstawowe uprawnienia SEP
- Prawo jazdy.

Prezentacja firmy

Firma Up-Telecom Sp. z o.o. powstała w 1994 roku. Siedziba Spółki mieści... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca