Koordynator Inkubatora Przedsiębiorczości w Słupsku.

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczośći Twój Start Up

Słupsk , pomorskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
- pozyskiwanie Klientów dla Fundacji (m.in. studenci, bezrobotni, lektorzy),
- obsługa bieżąca pozyskanych Klientów (doradztwo, administracja, pomoc księgowa, pomoc prawna),
- koordynowanie działań promocyjnych mających na celu wsparcie sprzedaży (prezentacje na uczelniach, organizacja eventów, prowadzenie strony www, fanpage FB, itp.),
- pozyskiwanie partnerów, patronów Fundacji i utrzymywanie dobrych relacji z nimi

Oferujemy:
-rozwój umiejętności i zdobycie dodatkowych kwalifikacji,
-współtworzenie struktury organizacyjnej firmy,
-duże możliwości rozwoju kariery,
-pracę przy wielu ciekawych projektach,
-stałe wsparcie merytoryczne z zakresu administracji, finansów, podatków, prawa i zarządzania,
-stałe wsparcie w sprzedaży usług,
-możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w zakresie doradztwa biznesowego,
-możliwość poznania wielu ciekawych ludzi ze sfery biznesowej,
-możliwość pracy zdalnej w elastycznym wymiarze godzin,
-praca w młodym, dynamicznym zespole,
-motywacyjny model wynagrodzenia PROWIZYJNEGO uzależniony od pozyskanych Klientów i kontrahentów Fundacji.

Wymagania

Wymagania:
-chęć nauki i pozytywne nastawienie do pracy,
-zainteresowanie tematyką przedsiębiorczości,
-chęć podejmowania nowych wyzwań,
-komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,
-podstawowa wiedza z zakresu finansów i zarządzania,
-dobra znajomość internetu i sposobów jego wykorzystania,
-umiejętność samodzielnego planowania działań sprzedażowych i ich wdrażanie,
-wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
-dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint),
-mile widziana aktywność w samorządności studenckiej,
-mile widziana znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości \"Twój StartUp\" zrzesza ludz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta