Koordynator Infrastruktury Technicznej oraz BHP

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Miejsce pracy: Opole

Zadania:

  • Utrzymanie infrastruktury technicznej obiektu wraz z przyległym terenem;
  • Ścisła współpraca ze Specjalistą ds. BHP (w zakresie zgodności z przepisami BHP)
  • Bieżąca konserwacja i naprawy;
  • Wykonywanie przeglądów;
  • Nadzorowanie pracy podwykonawców i serwisów zewnętrznych;
  • Koordynacja zgłoszeń gwarancyjnych;
  • Tworzenie raportów;
  • Przestrzeganie i koordynacja zasad BHP.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w obszarze BHP (nie jest wymagane wykształcenie w tym kierunku)
  • Uprawnienia SEP;
  • Znajomość obsługi instalacji w budynku (elektryka, klimatyzacja, wentylacja, inst. ppoż, wod.-kan. itp.)
  • Obsługa komputera - pakiet MS Office;
  • Doskonała znajomość przepisów BHP;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę stałą - bezpośrednio przez firmę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w nowej firmie na rynku Polskim;
  • Pracę w międzynarodowym i przyjaznym środowisku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Prace w projekcie greenfield.
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials