ManpowerGroup Sp. z o.o.

Koordynator HR

Miejsce pracy: Skawina

Zadania:

  • Kreowanie i realizacja polityki personalnej w firmie
  • Kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych
  • Opracowanie i realizacja procesu wdrażania nowych pracowników
  • Dostosowanie i wdrożenie procesów HR do struktury organizacyjnej
  • Tworzenie opisów stanowisk pracy i opisów kompetencji
  • Dopracowanie systemu "ścieżek kariery" dla poszczególnych grup pracowników
  • Tworzenie i implementacja narzędzi HR, umożliwiających sprawną i skuteczną realizację zadań z zakresu HR, w tym KPI dla projektów i procesów wewnętrznych
  • Udział w tworzeniu i realizacji strategii firmy w obszarze szkoleń, rozwoju pracowników, programów motywacyjnych i benefitowych
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń wewnętrznych
  • Koordynacja wdrożenia kompleksowego systemu premiowania wszystkich pracowników oraz usystematyzowanie benefitów pozapłacowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu ZZL, psychologia, administracja, itp.
  • Znajomość prawa pracy
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na bardzo dobrym poziomie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość kreowania polityki personalnej firmy
  • Dofinansowanie do kursów językowych
  • Pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials