Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive otwierającej nowy zakład w okolicach Strzelec Opolskich, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier FMEA

Nr ref.: 41609
Praca stała
Lokalizacja: okolice Ujazdu (woj. opolskie)

Zakres obowiązków:
  • analiza rodzajów i skutków możliwych błędów,
  • prowadzenie prac zespołu FMEA oraz dokumentowanie systemowych analiz FMEA zgodnie ze standardem VDA,
  • archiwizacja oraz zarządzanie dokumentami FMEA w oparciu o stosowanie specjalistycznego oprogramowania do celów FMEA,
  • sporządzenie diagramów przebiegu procesów, planów kontroli oraz innych dokumentów produkcyjnych w SAP,
  • prezentowanie analiz FMEA oraz ich wyników,
  • współdziałanie w audytowaniu.

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe inżynierskie (względnie technik posiadający co najmniej 10-letnie doświadczenie zawodowe w branży motoryzacyjnej),
  • co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego na pokrewnych stanowiskach w branży motoryzacyjnej,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • znajomość aplikacji stosowanych do celów FMEA,
  • znajomość norm jakości ISO EN 9001 oraz ISO/TS 16949.

Oferta:
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • udział w projekcie typu greenfield,
  • praca z produktami marki premium,
  • bogaty pakiet benefitów.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)