Koordynator działu technicznego

GT GRUPA Sp. z o.o. Sp. k

KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • koordynowanie działań dotyczących obsługi technicznej obiektu
  • dbałość o stan techniczny mieszkań
  • sygnalizowanie potrzeb modernizacyjnych mieszkań
  • zarządzanie dokumentacją
  • planowanie, nadzór i kontrolę nad pracami konserwacyjnymi, przeglądami,remontami i naprawami w mieszkaniach
  • koordynowanie pracą konserwatorów
  • optymalizację kosztów eksploatacyjnych i napraw
  • obsługa Najemców w zakresie realizacji zleceń dotyczących infrastruktury technicznej

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wiedza z zakresu zarządzania nieruchomościami
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • organizacja zarówno pracy własnej jak i pracowników
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Prezentacja firmy

Firma z branży hotelarskiej zajmująca się wynajmem apartamentów

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 700PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca w hotelu / Turystyka