Koordynator działu sprzedaży

Luks Kolor

Zamość, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Firma Luks Kolor poszukuje pracownika na stanowisko Koordynator działu sprzedaży.

Zakres obowiązków:
- Przydzielanie pracy handlowcom i rozliczanie ich z wykonanych zadań
- Koordynowanie pracy telemarketingu, przydzielanie rejonów do dzwonienia
- Wycena produktowa (okna, zestawy solarne)
- Bieżąca obsługa klienta
- Koordynowanie pracy serwisu

Oferujemy:
- Przeszkolenie produktowe oraz wdrożenie
- Pracę stacjonarną w godzinach pracy biura
- Miłą atmosferę pracy
- Stałe wynagrodzenie

Wymagania

- Skrupulatność działań
- Wielozadaniowość
- Zaangażowanie
- Odpowiedzialność i odwaga cywilna
- Umiejętność planowania pracy własnej oraz innych pracowników
- Mile widziane doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu pracowniczego
- Mile widziane wykształcenie techniczne

Prezentacja firmy

Firma Luks Kolor powstała 1993 roku jako producent stolarki PCV. Od same... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa