Opis stanowiska pracy

Firma W.E.S.T. Polska istnieje na rynku branży odzieży reklamowej od 1999 roku oferując swoim Klientom bogatą kolekcję t-shirtów, koszulek polo, bluz, polarów, kurtek i czapek na terenie całej Europy.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marek Myrtle Beach i James&Nicholson, a od listopada 2012 r. wyłącznym dystrybutorem marki KEYA na Polskę, Białoruś i Ukrainę.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

KOORDYNATOR DZIAŁU SPRZEDAŻY

Zakres obowiązków:

  • Budowanie zespołu sprzedażowego i skuteczne zarządzanie nim ,
  • Wdrażanie, motywowanie, szkolenie nowych pracowników,
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Dbanie o dobre relacje z Klientami oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku poprzez kompetentną i profesjonalną obsługę Klienta oraz egzekwowanie tego od pracowników Działu
  • Pozyskiwanie nowych kontaktów
  • Prezentowanie ofert firmy

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie oświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Kreatywność i inicjatywa w działaniu,
  • Wysoka orientacja na osiąganie wyznaczonych celów,
  • Znajomość języka angielskiego lub/ i francuskiego lub /i niemieckiego
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów oraz znajomość Programu Symfonia -Handel będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę na etat (umowa o pracę) pełną pasji i możliwości
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe, udział w targach targach i wystawach
  • Narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon, samochód
  • Atrakcyjny system wynagradzania, premia roczna zależna

Prezentacja firmy

JESTEŚMY JEDYNYM W POLSCE, NA UKRAINIE I BIAŁORUSI DYSTRYBUTOREM ODZIEŻY... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting