Koordynator Działu Spedycji Drogowej

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Poznań

Dla naszego Klienta dynamicznie rozwijającej się firmy działającej w branży TSL poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

w okolicach Poznania

Zakres Obowiązków:
- koordynacja pracy działu spedycji drogowej
- zarządzanie nowo powstającym zespołem
- rozwój produktów FTL - poszukiwanie przewoźników i ładunków
- negocjowanie stawek i warunków transportu
- wystawianie dokumentów, faktur
- realizacja działań windykacyjnych
- kontakt z klientami, przewoźnikami i handlowcami
- weryfikacja przewoźników
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oczekiwania:
- minimum 2 lata doświadczenia w obszarze spedycji drogowej na samodzielnym stanowisku
- preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe
- zaawansowana znajomość MS Office, szczególnie programu Excel
- dobra znajomość języka angielskiego
- dobra organizacja pracy
- determinacja i orientacja na realizację celów
- samodzielność i odpowiedzialność w działaniach

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
-umowę o pracę (zawierana bezpośrednio z klientem)
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz przejrzysty system premiowy
- możliwość rozwoju i awansu w ramach struktur firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu. Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje, uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranym kandydatami.

*Oferta pracy stałej.

Przypominamy o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 1182)”.

*Agencja FallWork o certyfikacie Agencji Zatrudnienia nr 6231 jest firmą o bogatym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji rynkowej, oferującą kompleksowe usługi z zakresu wynajmu personelu tymczasowego oraz rekrutacji stałych.*

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.