Koordynator Działu Sanitarnego (GW)

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest wrocławski Generalny Wykonawca  inwestycji przemysłowych (hale produkcyjne, magazynowe, centra logistyczne, budynki użyteczności publicznej) współpracujący z zagranicznymi inwestorami. Firma realizuje inwestycje w oparciu o system zaprojektuj i wybuduj.

Kolejnym etapem w rozwoju dla Naszego Klienta jest utworzenie Działu Instalacji Sanitarnych, dlatego poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator Działu Sanitarnego (GW)Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Organizacja oraz nadzór budowy w zakresie instalacji sanitarnych
  • Terminowa realizacja prac, zgodnie z dokumentacją oraz harmonogramem
  • Sporządzanie kosztorysów
  • Prowadzenie kompleksowej dokumentacji budowy
  • Współpraca z Inwestorem i Project Managerem
  • Nadzór nad podwykonawcami i dostawcami
  • Przygotowywanie rozliczeń podwykonawców
  • Wycena materiałów budowlanych
  • Udział w pracach projektowych
  • Docelowo: utworzenie Działu Instalacji Snaitarnych

Wymagania:

  • Min. 2-3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku (budownictwo przemysłowe, użyteczności publicznej)
  • Wykształcenie wyższe
  • Uprawnienia budowlane w branży sanitarnej (warunek konieczny)
  • Płynna znajomość jezyka angielskiego
  • Znajomość cen materiałów budowlanych
  • Doświadczenie w projektowaniu
  • Dyspozycyjność do pracy w delegacji
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji
  • Umiejętność pracy w zespole i zarządzania grupą
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź kontrakt managerski
  • Rynkowe wynagrodzenie uzależnione od stażu pracy i kompetencji
  • Samochód służbowy i pozostałe, niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)
  • Zakwaterowanie w przypadku pracy z dala od miejsca zamieszkania
  • Pracę w młodym zespole
  • Niekorporacyjną atmosferę pracy
  • Swobodę działania
  • Możliwość tworzenia nowego działu w firmie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.