Koordynator działu marketingu

Das Company Sp. z o.o.

Kraków, 30-132, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma DAS Company jako dystrybutor namiotów handlowych,hal sportowych
oraz sprzętu budowlanego poszukuje kandydatów na stanowisko :

Koordynator działu marketingu.

Oferujemy ciekawe stanowisko pracy, niezbędne narzędzie do jej
wykonywania.
Miła, sympatyczna atmosfera. Praca w młodym, ambitnym zespole.
Więcej informacji podczas spotkania.

Wymagania

Główne wymagania i oczekiwania wobec kandydata:

-praktyczna obsługa popularnych systemów CMS: Wordpress, Joomla
- praktyczna znajomość zagadnień oraz procesów związanych z SEO
- praktyczna znajomość Google Analytics
- znajomość funkcjonowania aplikacji allegro
- znajomość funkcjonowania portali ogłoszeniowych
- znajomość emailingu
- kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia
- komunikatywność
- znajomość popularnych programów graficznych

Prezentacja firmy

DAS COMPANY to grupa doświadczonych doradców technicznych – praktyków sp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Kadra zarządzająca