Koordynator działań Marketingowych i PR

Topyfi Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Ultrainnowacyjny startup technologiczny, kierujący swoją ofertę na rynki zagraniczne do dużych graczy branży retail poszukuje osoby :

- chcącej się uczyć,

- mocno zaangażowanejw swoją pracę,

- szukające nowoczesnych kierunków rozwoju,

- lubiącej ludzi i technologię,

- z poczuciem humoru,

- z otwartym umysłem.

Wymagania :

- język angielski na bardzo wysokim poziomie,

- umiejętność rozmawiania ze współpracownikami, kontrahentami i odbiorcami,

- swoboda i poprawoność w pisaniu tekstów w języku polskim,

- wyczucie i estetyka,

- znajomość narzędzi biurowych (Powerpoint, Word, Excel) - dodatkowy atut,

- uporządkowanie.

Obowiązki :

- koordynacja działań PR w firmie,

- prowadzenie mediów społecznościowych,

- współpraca z copywriter'ami i grafikami,

- kontakty (osobieste, telefoniczne i mailowe) z Klientami, kontrahentami,

- przygotowanie pod nadzorem przełożonego prezentacji marketingowych, ofert, zapytań, opracowań,badań rynkowych itp.

Oferujemy :

- pracę w ciekawym środowisku, z ciekawymi ludźmi,

- ogromny rozwój osobisty i zawodowy, szczególnie w obszarze IT, IoT, marketingu i retail,

- wyjazdy zagraniczne,

- dobre warunki finansowe.

Prezentacja firmy

Ultranowoczesny startup technologiczny IoT, kierujący swoją ofert... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 600PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca IT - Project Management, Praca IT - Konsulting, Praca Marketing / PR / Social Media