Koordynator Dyscyplin w grupie Nauk o życiu

Narodowe Centrum Nauki

Kraków, małopolskie

Od: Narodowe Centrum Nauki
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe doktoranckie

Branża: Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa

Działając na podstawie art. 23 ust.1 ustawy z dnia 30 kwietnia 2010 r. o Narodowym Centrum Nauki (Dz. U. z 2018 r. poz. 947 z późn. zm.) Rada Narodowego Centrum Nauki ogłasza nabór kandydatów na stanowisko Koordynatora Dyscyplin Narodowego Centrum Nauki w grupie nauk o życiu

Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony

Liczba stanowisk pracy: 1

Termin rozpoczęcia pracy: od 1 lutego 2019 r.

Miejsce pracy: Kraków, ul. Twardowskiego 16

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • organizowanie i przeprowadzanie konkursów, o których mowa w art. 20 ust. 2 ustawy z dnia 30 kwietnia 2010 r. o Narodowym Centrum Nauki;
  • organizowanie prac Zespołów Ekspertów powołanych do oceny wniosków złożonych w konkursach;
  • upowszechnianie w środowisku naukowym informacji o przeprowadzanych konkursach;
  • analiza złożonych wniosków pod względem formalnym;
  • ocena rzetelności i bezstronności opinii przygotowanych przez ekspertów;
  • przedkładanie Dyrektorowi Narodowego Centrum Nauki do zatwierdzenia list rankingowych przygotowanych przez Zespoły Ekspertów;
  • realizacja innych zadań zleconych przez Dyrektora Narodowego Centrum Nauki.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • co najmniej stopień naukowy doktora w zakresie nauk o życiu;
  • znajomość przepisów regulujących działalność Narodowego Centrum Nauki;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • co najmniej 4-letnie doświadczenie związane z prowadzeniem badań naukowych;
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe;
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera;
  • samodzielność oraz odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych;
  • umiejętność planowania zadań i organizowania czasu pracy;
  • umiejętność współdziałania i komunikatywność.

Zgłoszenie kandydata na stanowisko Koordynatora Dyscyplin powinno zawierać:

• CV;

• list motywacyjny;

• wykaz osiągnięć naukowych, w tym informacje na temat udziału w realizacji projektów badawczych;

• skan dokumentów potwierdzających wykształcenie, w tym posiadanie stopnia naukowego lub tytułu naukowego;

• skan dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje;

• skan podpisanych odręcznie oświadczeń: o niekaralności za umyślne przestępstwo i przestępstwo skarbowe, o korzystaniu z pełni praw publicznych oraz o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wzory oświadczeń dostępne są na stronie internetowej Centrum.

Zgłoszenia należy przesłać w terminie do dnia 18 grudnia 2018 r. na adres mailowy Kancelarii Rady znajdujący się na stronie internetowej Centrum.

W tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny ogłoszenia

UP/ZKD/42/2018.

Zgłoszenia niekompletne, niespełniające wymogów formalnych oraz przekazane po terminie nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Informacje o konkursie, w tym:

• regulamin konkursu na stanowisko Koordynatora Dyscyplin;

• akty prawne dotyczące działalności Narodowego Centrum Nauki;

• materiały informacyjne związane z funkcjonowaniem Narodowego Centrum Nauki dostępne są na stronie internetowej Centrum.

Termin rozstrzygnięcia: 31 stycznia 2019 r.