Opis stanowiska pracy

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych PI-ON ( www.pi-on.pl )zatrudni osobę na stanowisko:

Koordynatora ds. Zatrudniania Osób Niepełnosprawnych

na terenie województwa śląskiego ( Katowice, Zabrze Gliwice, Ruda Śląska ).

Opis stanowiska pracy:

  • rekrutacja i selekcja osób niepełnosprawnych
  • nadzór administracyjny nad procesem zatrudniania pracowników niepełnosprawnych
  • kontrola przebiegu zatrudnienia osoby niepełnosprawnej
  • reprezentowanie PI-ON w kontaktach z kontrahentami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (ewentualnie IV, V rok studiów)
  • doświadczenie w zakresie rekrutacji i pośrednictwa pracy
  • doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji personalnej
  • znajomość środowiska osób niepełnosprawnych
  • dyspozycyjność, samodzielność, operatywność
  • mobilność

Oferujemy

  • samodzielność i niezależność działania
  • przejrzysty system wynagrodzeń
  • elastyczny czas pracy
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Prezentacja firmy

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych - powstała jako dobro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Praca dla studenta