SYLVA Sp. z o.o.
KIM JESTEŚMY!

SYLVA Sp. z o.o. to nowoczesne przedsiębiorstwo w branży drzewnej, zatrudniające 300 osób.

Nasz zakład produkcyjny zlokalizowany jest we Wielu, niedaleko Kościerzyny.

SYLVA Sp. z o.o. jest integralną częścią PIVETEAUBOIS, rodzinnej firmy z ogromną pasją do drewna z 70 letnim doświadczeniem we Francji i 25 letnim w Polsce.

SYLVA Sp. z o.o. to miejsce dla otwartych i lubiących wyzwania ludzi, którzy z dala od wielkomiejskiego zgiełku chcą robić rzeczy wielkie.

Stawiamy na naturalność i bycie sobą, wspierając rozwój naszych pracowników.
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

Koordynator ds. zarządzania łańcuchem dostaw

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i realizacja strategii łańcucha dostaw
  • bieżące zarządzanie procesem na linii łańcucha dostaw
  • wdrożenie systemu DDMRP (proaktywne planowanie logistyczne produkcji)
  • analiza i optymalizacja przepływów wewnętrznych, rekomendowanie zmian mających na celu ich usprawnienie
  • przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących efektywności łańcucha dostaw
  • opracowanie, wdrożenie oraz nadzór nad realizacją strategii zarządzania łańcuchem dostaw

Profil kandydata:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 3 lat doświadczenia w pracy w zarządzaniu obszarem łańcucha dostaw w firmie produkcyjnej,
  • doświadczenie we wdrażaniu nowoczesnych systemów i procesów logistycznych DDMRP (proaktywne planowanie logistyczne produkcji) oraz Lean
  • dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • mile widziana znajomość j. francuskiego
  • warunkiem koniecznym jest również relokacja w okolice Kościerzyny / Chojnic / Starogardu Gdańskiego

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • imprezy integracyjne dla pracowników i ich rodzin
  • oferujemy wiele możliwości rozwoju oraz pozytywną atmosferę

e-mail: rekrutacja@sylvadrewno.com

telefon: +(48 58) 687 38 26,  (+48) 668 356 443

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.