Koordynator ds. zaopatrzenia

Assunto Sp. z o.o.

Tarnów, Nowy Sącz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Rzeszów Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego klienta, firmy z branży dystrybucji środków czystości i chemii gospodarczej szuka pracownika na stanowisko:

Zadania:

Prowadzenie zamówień

Analiza zapotrzebowania

Składanie i nadzór nad zamówieniami

Estymacja ilości towarów do zakupu

Utrzymywanie relacji z dostawcami

Kształtowanie polityki zaopatrzeniowej

Nadzorowanie pracy magazynu centralnego i magazynów oddziałowych

Wdrażanie rozwiązań optymalizujących w sferze zaopatrzenia

Przygotowywanie raportów magazynowych

Wdrażanie usprawnień w procesach logistycznych, mających na celu optymalizację efektywności procesów i kosztów

Efektywna współpraca z innymi członkami zespołu oraz z innymi oddziałami firmy

Wymagania

Preferowane oczekiwania względem kandydatów:

Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Wykształcenie wyższe, mile widziane związane z opisem stanowiska

Umiejętność sprawnego podejmowania decyzji w oparciu o racjonalne dane analityczne w dynamicznie zmiennych uwarunkowaniach

Bardzo dobra znajomość realiów pracy w zakresie gospodarki magazynowej

Znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym

Oferujemy:

Samodzielne, odpowiedzialne i kreatywne stanowisko pracy

Umowę o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do kompetencji i zaangażowania

System premiowania uzależniony od wypracowanych wyników

Pakiet benefitów socjalnych

Prezentacja firmy

Firma Assunto Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Obsługa klienta, Praca Logistyka, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Kadra zarządzająca