Koordynator ds. zamknięć torowych

Trakcja PRKiI S.A.

Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, lubuskie

Wizję zmieniamy w rzeczywistość
Trakcja PRKiI S.A. jedna z największych spółek giełdowych, działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego w tym kolejowego, drogowego oraz energetyki w Polsce.

W związku z realizowanym w okolicach Szczecina kontraktem poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Opracowanie zbiorczego harmonogramu zamknięć torowych w celu realizacji inwestycji.
  • Współpraca z Zamawiającym i podmiotami zewnętrznymi w zakresie warunków udostępniania infrastruktury, zamknięć torowych, bezpieczeństwa ruchu pociągów i prowadzonych robót w celu eliminowania utrudnień eksploatacyjnych wynikłych w trakcie prowadzenia procesu inwestycyjnego.
  • Opracowanie założeń do zmian w organizacji ruchu pociągów w związku z prowadzonymi robotami inwestycyjnymi.
  • Opracowanie regulaminów tymczasowego prowadzenia ruchu pociągów.
  • Wnioskowanie o przydział zamknięć torowych.
  • Przygotowanie materiałów do opracowania zmian w regulacjach technicznych stacji.
  • Koordynowanie prawidłowości obiegu dokumentów związanych z regulaminem technicznym stacji.
  • Uczestnictwo w komisjach regulaminowych – współpraca z nadzorem budowy oraz przedstawicielami Zamawiającego.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – budownictwo infrastrukturalne lub wyższe w zakresie ekonomii lub logistyki.
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z ruchem pociągów.
  • Znajomość wewnętrznych procedur i warunków technicznych PKP PLK.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym Excel na poziomie zaawansowanym.
  • Dobra znajomość programów MS Project.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy.

Oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży.
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego.
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.