Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

koordynator ds. zakupów

Nr ref.: 24063
Praca stała
Lokalizacja: woj. podkarpackie

Zakres obowiązków:
  • Wspieranie działu produkcji i sprzedaży w zakresie zakupu materiałów produkcyjnych
  • Odpowiedzialność za zakupy pośrednie i bezpośrednie (m.in. wydatki na surowce, maszyny, usługi i transport)
  • Współpraca z lokalnymi i zagranicznymi dostawcami oraz budowanie właściwych relacji biznesowych
  • Poszukiwanie nowych dostawców, ich kontrola, weryfikacja
  • Ustalanie ogólnych warunków dla poszczególnych dostawców
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Nadzór nad umowami, kontrola ich statusu prawnego w zakresie zgodności z polityką firmy
  • Wdrażanie strategii zakupowej grupy
  • Optymalizacja projektów pod kątem redukcji kosztów
  • Zapewnienie najlepszych warunków pod względem ceny i jakości zakupów
  • Identyfikacja lokalnych potrzeb i procesów w celu zapewnienia zgodności z wytycznymi grupy
  • Bieżąca analiza rynku i trendów cenowych

Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (3-5 lat)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Znajomość procedur związanych z zakupami
  • Doświadczenie w relacjach z dostawcami, tworzeniu umów handlowych oraz negocjacjach
  • Doświadczenie we wdrażaniu i rozwijaniu procedur oraz strategii zakupowych
  • Znajomość systemów i procesów jakościowych wykorzystywanych w firmie produkcyjnej
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne (pisemne i ustne)
  • Gotowość do podróży służbowych

Oferta:
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz systemy premiowe
  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)