Koordynator ds. zakupów

Gi Group Sp. z o.o.

Słubice, lubuskie

Miejsce pracy: Słubice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnienie ciągłości produkcji i nadzorowanie terminowego realizowania zleceń poprzez zapewnienie planowych dostaw materiałów, surowców i usług produkcyjnych
  • Negocjowanie, nadzór i kontrola wykonania Ramowych Umów z Dostawcami,
  • Stały monitoring, kontrola i poszukiwanie nowych dostawców
  • Nadzór nad kontrolą zgodności cen i ilości dostarczanych materiałów, surowców oraz usług
  • Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji dotyczącej składanych i realizowanych zamówień
  • Prowadzenie statystyk i analiz dotyczących zamówień
  • Bezpośredni i stały kontakt z dostawcami oraz współpraca z działem Jakości
  • Sporządzanie dokumentacji reklamacyjnej i stałe monitorowanie reklamacji w zakresie materiałów oraz surowców
  • Stały nadzór i monitorowanie stanów magazynowych
  • Analiza tempa zużywalności materiałów i surowców oraz zaplanowanie oraz udoskonalanie systemu utrzymania stanów minimalny na poziomie zapewniającym ciągłości produkcji
  • Sporządzanie raportów i analiz zleconych przez przełożonych
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną i handlową dotyczącą dostarczanych materiałów, surowców i usług
  • Rozwiązywanie problemów bieżących i zapobieganie błędom
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych i produktów

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne - mile widziane
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie z branży produkcyjnej
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Wysokie umiejętności interpersonalne w zakresie negocjacji handlowych
  • Znajomość zagadnień z zakresu kontraktów na długoterminowe dostawy i procedur reklamacyjnych
  • Znajomość systemów i metod sterowania stanami magazynowymi oraz planowania produkcji
  • Szkolenia z zakresu FMEA, APQP, PPAP, CSR, narzędzia jakości
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Sumienność, staranność, dokładność i odpowiedzialność

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Umowę o pracę - zatrudnienie bezpośrednio u klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie dojazdów
  • Pomoc w relokacji
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ubezpieczenie na życie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.