Koordynator ds. zakupów i logistyki

Alphavision Polska Sp.z o.o.

Dzierżoniów, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • Kontakt z dostawcami w celu zapewnienia ciągłości dostaw;
  • Wyszukiwanie nowych dostawców oraz negocjowanie warunków współpracy;
  • Organizowanie transportów krajowych i zagranicznych (również import spoza UE);
  • Kontrola, inwentaryzacja i optymalizacja stanów magazynowych;
  • Odopowiedzialność za terminowość wysyłek;
  • Kierowanie pracą pracowników pakowni;
  • Nadzór nad wózkiem widłowym;
  • Sporządzanie raportów.

Wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na samodzielnym stanowisku w dzialelogistyki obejmującego także kierowanie pracą magazynu/pakowni w firmie produkcyjnej – warunek konieczny;
  • Umiejętność kierowania zespołem kilku pracowników i efektywnego planowania jego pracy;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym – warunek konieczny;
  • Uprawnienia do kierowana wózkami widłowymi;
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziany własny samochód);
  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe w zakresie logistyki);
  • Biegła znajomość MS Excel;
  • Dyspozycyjność i chęć rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się cięciem, formatowaniem i drukowaniem na foliach optycz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne