Koordynator ds. współpracy z serwisami

Staff Partners

Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

  • pozyskiwanie nowych serwisów do sieci
  • utrzymywanie długofalowych relacji z serwisami oraz warsztatami w segmencie aut osobowych
  • opieka oraz wsparcie serwisów
  • koordynowanie działalności serwisów
  • pomoc w organizacji akcji promocyjnych
  • opracowywanie oraz wdrażanie strategii sieci

Wymagania

Wymagania:

  • znajomość branży motoryzacyjnej
  • doświadczenie we współpracy z serwisami lub innymi podmiotami z branży motoryzacyjnej
  • komunikatywność
  • umiejętność i chęć budowania relacji z partnerami
  • skrupulatność i obowiązkowość
  • samodzielność i umiejętność planowania
  • min. średnie wykształcenie

Oferujemy:

  • pracę na terenie Polski północno-zachodniej
  • stabilne warunki pracy
  • umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie oraz system prowizyjny
  • niezbędne narzędzia do pracy

Prezentacja firmy

Staff Partners to lider w dostarczaniu wykwalifikowanych kandydatów. Jes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive